مای شروع به تایید ثبت نام اوراق بهادار رارزهای دیجیتالی می کند

کمیسیون اوراق بهادار مای پس از آنکه شروع به تنظیم فضای رمزنگاری در اوایل امسال آغاز کرد، ثبت نام مبادلات cryptocurrency را آغاز کرد. نخستین سه اپراتور پلتفرم تجاری رمزگذاری شده به صورت شرط بندی مورد تایید قرار گرفته و به مدت نه ماه برای رعایت اامات ثبت نام داده شده است. در همین حال، 19 تبادل رمزنگاری گفته شده است تا عملیات را متوقف کند.

همچنین به عنوان خوانده شده: دادگاه عالی هند پس از تقاضای حکم پرونده
اول 3 ثبت نام

کمیسیون اوراق بهادار مای (SC) روز سه شنبه اعلام کرد که سه اپراتور تشخیص بازار (RMOs) را برای ایجاد و اداره مبادلات دارایی دیجیتال (DAX) در کشور ثبت کرده است. مای در ماه ژانویه تنظیم صنعت رمزنگاری خود را آغاز کرد، و هر کسی که مایل به مدیریت یک مبادله رمزنگاری بود، برای ثبت نام به عنوان یک RMO با کمیسیون اقدام کرد. با توجه به اعلام:


کسب و کار الکترونیک رمزنگاری ,مای ,آغاز ,بهادار ,اوراق ,اوراق بهادار ,آغاز کرد، ,بهادار مای ,اوراق بهادار مای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پاناسونیک وکیل پایه یک دادگستری جورواجور فریبا جونم دوستت دارم طرح تابستان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان کافه جذاب آرش دانلود تجهیزات نظافت صنعتی نیلفیسک تفکر سبک زندگی هفتم طرح پرسش پژوهش صفحه 20 دانلود رمان ختر افغان توی این دنیای بی رحم عشقمو ازم گرفتن چشمامو بارونی دلمو اسون شکستن درباره موادی که از سنگ ها تهیه می شود وکاربرد انها سریال دستم را ره نکن قسمت19 حل جدول نگارش چهارم ترجمه فارسی سگ های نگهبان انشای صفحه 65 نگارش تجربی انشا درموردروزمبعث پايه چهارم کد پیشواز یلدا عباسی